Hakkımızda

 

1990 yılında Lütfi Öztekin tarafından kurulan Eskişehir Nakliyat 26 müşteri memnuniyetini esas alan çalışma politikasıyla ve 25 yılı aşkın tecrübesiyle Eskişehir ili ve ilçelerinden 81 ilimize evden eve nakliyat, asansörlü taşımacılık hizmetlerini profesyonel kadrosunun yanı sıra K1 ve K3 yetki belgeleriyle sunmaktadır.

 

Şehir içi ve şehirlerarası nakliyat ihtiyaçlarınız için Eskişehir Nakliyat 26'dan fiyat almadan taşınmayın.

 

MİSYONUMUZ

 

Özellikle evden eve taşıma gibi özen ve hassasiyet gerektiren kişilerin özel hayatına hitap eden bir taşıma işleminde müşteri odaklı taşıma hizmeti veren markalaşmış bir firma olarak anılmanın tüm gereklerini yerine getirmek ve sektörümüzde ki uygulamaların ve teknolojilerin (uygun üst yapı donanımı, araç telsizi, araç takip sistemi vs) Eskişehir ilindeki önde gelen uygulayıcılarından olmaktır.

 

VİZYONUMUZ

 

Müşterilerimizin beklentilerini ve gereksinimlerini takip ederek ve bütünsel çözümler üretmeye odaklanarak kişilerin iş yaşamı ve özel yaşamını kolaylaştırıcı, zenginleştirici katkıda bulunmak Nakliyat 26 olarak bakış açımızdır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Eskişehir Nakliyat 26 olarak şuna inanmaktayız; mükemmel iş sonuçlarının elde edilmesi, tüm iş süreçlerinin tüm çalışanların katılımı ile sürekli iyileştirilmeyle mümkün olacaktır. Bunu gerçekleştirmek içinse,


*Müşteri memnuniyetini hedef alan kalite yaklaşımını benimsemek,


*Çalışanlarımızı tatmin edecek koşullar sağlayarak, bireysel gelişimlerini, performanslarını arttıran ve tam katılımlarını sağlayan insan kaynağı yönetiminde başarılı olmak,


*Yarattığımız katma değeri toplum ile paylaşmak,


*Sürekli gelişime açık olmak,


*Müşteri memnuniyetini %95’in altına düşürmemek,


*Tüm operasyonda ortak kalite bakış açısını benimsemek, bu inançla tüm kaynaklarımızı kullanmak.

 

Eskişehir Büyükdere Mahallesinde hizmet veren Nakliyat 26 bir telefon uzağınızda...

 

Eskişehir Nakliyat 26 İletişim Bilgileri:

 

Gsm: 0542 262 75 90

 

Adres: Büyükdere Mh. Kaplanlı Cd. / Eskişehir

 

Firma Yetkilisi: Lütfi Öztekin

Görseller

1
1
1
1
1
1
1

Etiketler

Web Tasarım