Paketleme

Evden Eve Nakliyat ve Paketleme Doğru Seçimler Yüzünüzü Güldürür

 

Eskişehir Nakliyat 26; evden eve nakliyat ve taşımacılık sektöründe Eskişehir merkezli her yöne çalışmaktadır... Taşınacaksınız durun sakın panik yapmayın ! Eşyalarınızı Nakliyat 26'nın profesyonel kadrosuna teslim edin ve siz kahvenizi içerken biz evinizi profesyonel ekibimizle sorunsuz olarak taşıyalım.

 

EVDEN EVE NAKLİYE KONUSUNDA KALİTELİ, SORUNSUZ ve EN UYGUN FİYAT GARANTİSİ İLE ESKİŞEHİR NAKLİYAT 26 HİZMETİNİZDE...
 

Ön görüşmede vereceğiniz bilgiler doğrultusunda ihtiyacınız olan araç ve personel sayısı, taşıyıcı, marangoz, elektrikçi vb. ortalama olarak tespit edilir. Ancak eşya taşınma sırasında herhangi bir sürprizle karşılaşmamanız için daha büyük bir araç ve ilave personel derhal sağlanarak hizmetimizin aksaması önlenir. Mutabık kaldığımız tarih ve saatte ihtiyacınıza uygun aracı ve nakliye ekibi ile evinizi taşımak üzere geliriz. Eşyalarınızın araca uygun dizilişini sağlamak için ekip liderinin yapacağı keşif sonrasında, herhangi bir karmaşa ve zayiata sebep vermeden ev nakil, taşınma işlemi başlar. Sökme ve yeniden kurulum gerektiren eşyalarınız, usta marangozlarımız tarafından zarar görmeyecek şekilde sökülür. Her parça numaralandırılarak paketlenir. Böylece yeniden kurulum sırasında parçalarda deformasyon meydana gelmez. Eşyalarınızın tamamı aracımıza yüklendikten ve ekip liderimizin güvenlik kontrolünden sonra aracımız, sözleşmede belirtilen adrese varmak üzere yola çıkar. Ev eşyalarınız taşındığınız yeni mekana, yükleme sırasında gösterilen özen ve hassasiyetle indirilir. Yeniden kurulum gerektiren eşyalarınız sizin uygun gördüğünüz yerde montajlanır. Bütün eşya taşıma ve kurulum işlemleri bittiğinde, olası zarar kontrolü yapılır ve karşılıklı mutabık kalarak hizmetimizi tamamlarız. Evden eve nakliyat hizmeti konusunda daha detaylı bilgi için lütfen bizi arayın.

 

Eskişehir Nakliyat 26;  profesyonel kadrosu için paketleme hiç sorun değildir... Eşyalarınızı özel ambalaj malzemelerimiz ile sararak kırılmalarını ve arızalanmalarını engelleriz... Nakliyat 26; müşterisini güvence altına almak için olabilecek her türlü kaza ve hasarlar içinde eşyalarınızı değerinden sigortalayarak güven altına alır. Paketleme işlemi, verdiğimiz evden eve nakliyat hizmeti kalitemizin temel göstergelerindendir. Sizin için son derece değerli olduğunu bildiğimiz eşyalarınız için en uygun paketleme yöntemini seçer ve uygularız. Paketleme işlemine geçmeden önce, nakliye ekibimizin yapacağı ön çalışma ile eşyalarınızın hangi paketleme malzemeleri ile ve ne şekilde paketleneceği tespit edilir. Her boydaki kırılabilir cam eşyalarınız, hassas ahşap eşyalarınız, beyaz eşyalarınız ve masa, gardrop gibi büyük eşyalarınız uygun paketleme malzemeleriyle paketlendikten sonra uygun boy ve mukavemetteki dopel koli ve karton varillere yerleştirilirler.

 

Nakliyat 26' yı tercih etmeniz durumunda ücretsiz olarak görevlendirdiğimiz ekspertizimiz evinize gelerek ev eşyalarınızın miktarını görerek sizin için en uygun ev nakliyat aracımızı ve sizin için en uygun, ucuz evden eve nakliyat fiyatlarını verir. Nakliye sigorta değeriniz belirlenir ve evden eve nakliyat sözleşmeniz yapılır...

 


Eskişehir Nakliyat 26; şehirler arası evden eve nakliyat ve şehir içi evden eve nakliye işlerinizde 7 gün 24 saat güler yüzlü personeli ile hizmetinizdedir...

 

Eskişehir Nakliyat 26 İletişim Bilgileri:

 

Gsm: 0542 262 75 90

 

Adres: Büyükdere Mh. Kaplanlı Cd. / Eskişehir

 

Firma Yetkilisi: Lütfi Öztekin

Görseller

1
1
1
Web Tasarım