Püf Noktaları

 

ESKİŞEHİR NAKLİYAT 26'DAN EVDEN EVE TAŞIMACILIK HİZMETİ ALACAKLAR İÇİN ÖNEMLİ BİLGİLER- Eşya taşıma işlemlerinde keşif, eşyaların paketlenmesi, ambalajlanması, kolilere yerleştirilmesi, montajlı eşyalarınızın sökülmesi ve yeni yerleşim yerinizde montajlanması bir ekip çalışması gerektirir ve deneyimli bir ekip olması gerekir.


- Eşya taşıma işlerinde iletişim önemlidir. Taşıma başlangıcı, öncesi ve sonrasında nakliyat firması temsilcileri ile iletişim halinde olunmalıdır. Firma temsilcileri aynı zamanda taşıma işlerini baştan sona organize ederler.


- Evinizi nakliyat firması bünyesinde ücretsiz hizmetleri olan eksper uzmanlara incelettirin.


- Asansörlü nakliyat, eşya depolama, eşya taşıma firmalarının eşyalarınızı evinizi taşırken planlı ve koordineli olarak çalıştıklarına emin olun.


- Eşya taşıma işlerini yaptırırken taşınacağınız evin keşfinin ve analizinin yapılarak taşıma işlemlerinin gerçekleştirilmesine dikkat edin.

 

- Eşya paketleme işlerinde balonlu naylonlar, kraft kağıtlar, karton kutular ve battaniyeler kullanılmaktadır. Kullanılan bu malzemenin yoğunluğuna göre maliyette o kadar artmaktadır.


- Evinizdeki tüm eşyaların dikkatli bir şekilde paketlenip paketlenmediğini gözlemleyin ve uyarılarda bulunun.


- Taşımacılık işlemini hazırlayan çalışanların eğitimli olmasına özen gösterin.


- Nakliye işlemlerinde tüm eşyalarınızın dikkatli bir şekilde yerinden alınarak tekrar yerleştirilmesi ve monte edilmesi gibi işlemlerinin son derece planlı, titiz ve özenle yapıldığından emin olun.


- Mutfak eşyaları temiz kâğıt ve kırılacak eşyalarınızı balonlu naylon ile paketlenmelidir.


- Eşyalarınızın kaliteli bir naylon yada karton ile muhafaza edilmesini sağlayın. Unutmayın ki bu kaliteli malzemeler taşınma maliyetlerini arttırmaktadır.


- Eşya paketleme bittikten sonra eşyalarınızın kutulara konmasa dikkat edin.


- Paketleme yapılan kolilerin üzerine taşıma sonunda yardımcı olmak açısından içerisine ne konulduğunu yazmaya dikkat edin . Bu taşıma sonunda eşyalarınızı yerleştirirken kolaylık sağlayacaktır.


- Kırılacak  eşyalarının dikkatli şekilde paketlendiğine dikkat edin.


- Aynalar ve tablolar için özel olarak hazırlanmış karton ve kutular kullanılmalıdır.


- Elbiseler için özel hazırlanmış askılı kutular kullanılmalı bunların içine yerleştirilmelidir.


- Eşya taşıma evden eve nakliyat  işlemlerini gerçekleştirecek olan firmanın  araçları bakımlı temiz olmalıdır.


- Nakliye şoförleri taşınan  eşyalarınızı sarsıntısız dökülmeyecek  bir şekilde araç içine yerleştirilmesi ve yeni yerleşim yerine ulaşmasını sağlayacak düzeyde eğitimli olması lazımdır.


- Evden eve nakliyat işlerini gerçekleştirecek araçların kasaları taşıma işlemleri için uygun ve temiz olmalı ve kasalarının kapalı kasa sistemi olması lazımdır.


- Evin taşınması için kağıt üzerinde karşılıklı taşıma sözleşmesi yaptırın.


- Evden eve nakliyat işlerinizde eşyalarınızı sigortalı taşımacılık yapıldığında nakliyat işlerinden doğabilecek kazalarda sorumluluk nakliyat şirketine de ait olmaktadır.

 

Ayrıca eşya sigortalama ve sigortalı taşımacılık işlemlerinde nakliyat şirketinden sigorta poliçesi alınmalıdır.

 

Kısacası evden eve nakliyat ciddi bir iştir, işinin ehli profesyonel nakliyat firmalarıyla çalışmanız tavsiye edilir. Eskişehir Nakliyat 26 evden eve nakliyat konusunda yılların vermiş olduğu tecrübe ve profesyonel kadrosu ile eşyanızı sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.

 

Evden Eve Nakliyat Hizmetimiz ile ilgili detaylı bilgi almak için Tıklayınız!

 

Eskişehir Nakliyat 26 İletişim Bilgileri:

 

Gsm: 0542 262 75 90

 

Firma Yetkilisi: Lütfi Öztekin

Etiketler

Web Tasarım